Padangu montavimas Vilniuje (Vilnius)

    

+370 630 60026

Kirtimų g. 55 (Aukštieji Paneriai), Vilnius

 

Darbo laikas

pirmadieniais–penktadieniais 7:40 - 21:00

šeštadieniais: 8:00 - 18:00

sekmadieniais: 9:00 - 14:00


Ratų keitimas + Montavimas + Balansavimas (4 skardiniai ratai) 20€
Ratų keitimas + Montavimas + Balansavimas (4 lieti ratai iki R17) 24€
Rato keitimas 1,5€
Balansavimas iki R17 2€
Balansavimas nuo R18 3€
Montavimas (skardinio rato) 2€
Montavimas iki R17 (lieto rato) 3€
Montavimas nuo R18 (lieto rato) 4€
Ventilis 1,5€
Padangų maišai 1vnt 0,25€


Šiuo metu padangų montavimo paslaugos plačiai paplitusios. Jeigu jums reikia atlikti padangų montavimą arba suremontuoti diskus ar ratus, mūsų meistrai pasiruošę padėti jums.      

Mes visi žinom, kad teisingai ir laiku atliktas ratų balansavimas ir pažeidimų pašalinimas yra jūsų ilgo ir patogaus važiavimo garantas.

Ratų balansavimas reikalingas jų stabilumui užtikrinti, kaip vertikaliam taip ir horizontaliam paviršiui dėl kurio netolygiai dedasi padangų protektoriai, taip pat prieš laiką gendančios transmisijos detalės ir pakaba, taipogi išvengti vairuotojo ir keleivių diskomforto važiavimo metu. Todėl atsiradus bet kokiems nesklandumams su ratais būtina juos kuo greičiau pašalinti.

Ratų balansavimą rekomenduojama atlikti kas 15 000 kilometrų, o esant intensyviam greičiui kas 7-8 000 kilometrų. Visus šiuos darbus galima atlikti mūsų autoremonto įmonėje Allparts.

Bėgant laikui spaudimas ratuose mažėja, todėl būtina dėmesingai kontroliuoti šį procesą, kad išvengti avarijų. Patikrinimą galima atlikti mažiausiai po 3 valandų automobiliui stovint. Žiema geriausiai atlikti patikrinimą kartą į savaitę ir nepamiršti apie atsarginį ratą.

Teisingas spaudymas ratuose labai svarbu optimaliam ir ilgam padangos tarnavimui. Jeigu spaudimas padangoje yra didesnis negu nustatyta, valdyti mašina kelyje bus labai sudėtinga. Ji tiesiog šokinęs per duobes ir iškėlimus. Tai vyksta dėl to, kad per didelio slėgio ratuose padanga tampa per daug kieta ir sukibimas su kelio danga sumažėja.

O jeigu spaudymas mažesnis negu optimalus tai padidėja benzino išeiga iki 5%, o padangos susidėvi 25% greičiau. Statistika skelbia kad 80% automobilių važinėja nepakankamai pripustomis padangomis, todėl nedelskite ir skirkite laiko patikrinimui slėgio padangose, ratų tvirtinimui ir ratų balansavimui. Tuo jus apsaugosite save ir kitus eismo dalyvius. Atvykite į Allparts, mes atliksime kokybišką patikrą jūsų automobiliui.

Allparts dirba darbo dienomis nuo 7:40 ir iki paskutinio kliento, kaip jūsų mėgstamame restorane. Šeštadieniais mes dirbame nuo 8:00 ir iki paskutinio kliento, o sekmadieniais mūsų meistrai lauks jūsų nuo 9:00 iki 14:00. Visa tai galioja nuo spalio 1d. iki gruodžio 1d.

Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai atliks visus reikalingus automobilio aptarnavimo darbus, tokius kaip ratu vulkanizavimo ir daugelį kitų specifinių darbų. Visus reikalingus darbus mes atliekame jums tinkamu laiku.

Deja, automobilis gali sulūžti jums netinkamu laiku, todėl firma Allparts dirba iki paskutinio kliento, kadangi mes suprantame kaip reikalinga suteikti paslaugą reikiamu metu.

Taip pat pas mus yra sandėlis-parduotuvė, kuriame siūlomas platus asortimentas autodalių, tepalų ir kitų medžiagų.

Mes visada džiaugiamės padėti jums patogiu metu.

Наш автосервис:

21.10.2016