Apie mus

Allparts.lt – internetinė parduotuvė, besispecializuojanti atsarginių automobilių dalių prekyboje. Mes prekiaujame tik aukštos kokybės detalėmis, kurias įsigyjame iš patikimų Europos gamintojų.

Internetinė parduotuvė allparts.lt – dinamiškai besivystanti kompanija, orientuota, visų pirma, į klientų poreikių patenkinimą, už patrauklią kainą. Tiesiog palyginkite skirtingų atsarginių automobilių dalių parduotuvių kainas ir galėsite įsitikinti tuo, kad mūsų kainos iš tiesų žemos.

Allparts.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų, automobiliams skirtų dalių, ir jų gamintojų pasirinkimą. Mes itin didelį dėmesį skiriame produkcijos, kuria prekiaujame, kokybei. Todėl atsargines dalis užsakome iš automobilių dalių rinkoje pirmaujančių lyderių: SACHS, Bosch, Contitech, Delphi, Febi, Gates, Ina, Kayaba, Luk, NTN, Ruville, SKF, SNR, SWAG, TRW, Valeo, Blue Print.

Investuojame į personalo įgūdžių tobulinimą, todėl užtikriname operatyvų, malonų bei profesionalų aptarnavimą. Allparts.lt vadybininkai su malonumu suteiks Jums reikalingą informaciją ir pakonsultuos visais iškilusiais klausimais.

Mūsų internetinėje svetainėje sukurta itin patogi paieškos sistema, todėl greitai surasite reikalingą prekę. Taip pat, Jūsų patogumui, svetainė optimizuota mobiliesiems įrenginiams, kad Jūs – mūsų klientai, operatyviai ir lengvai surastumėte reikalingas prekes savo išmaniajame telefone ar planšetėje, kur bebūtumėte.

Pateikiame atsarginių automobilių dalių, kuriomis prekiaujame, kategorijas ir jų gamintojus.

Stabdžių sistema – Ate, TRW, Brembo, Ferodo, Textar;

Tepalai – Castrol, Mobil, LIQUI MOLY, Shell, Elf;

Filtrai – Knecht, Mahle, MANN, Purflux;

Akumuliatoriai – Banner, Bosch, EXIDE, Baren, Varta;

Lemputės, apšvietimas – Bosch, Osram, Philips, Narva;

Elektronikos prietaisai (laidai, davikliai ir t. t.) – Beru, Bosch, Delphi, Hella, Huco, Denso, Magneti marelli, NGK, Valeo, Vemo;

Aušinimo sistema – Behr, AVA, Hella, Hepu, Nissens;

Padangos – Bridgestone Continental, Dunlop, Nokian, Pirelli, Michelin, Yokohama;

Išmetimo sistema – Bosal, Walker, Polmostrow.


Mes dirbame tik su oficialiais atsarginių automobilių dalių gamintojų atstovais. Tai užtikrina mūsų parduodamų prekių kokybę, suteikia mums klientų pasitikėjimą ir konkurencinį pranašumą. Kviečiame ir Jus tapti nuolatiniu mūsų klientu ir įsitikinti allparts.lt parduodamų atsarginių dalių kokybe bei palankiomis jų kainomis.

Pristatome prekes visoje Lietuvos teritorijoje. Vykdomas pristatymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Taip pat pristatome prekes į Latviją, Lenkiją, Baltarusiją, Rusiją ir Ukrainą. Apmokėti mūsų parduotuvėje įsigytas prekes galite:

Banko kortele;

Bankiniu pavedimu;

Grynaisiais;

Per mokėjimo sistemas PayPal ir Paysera.

Daugiau apie pristatymo ir apmokėjimo sąlygas skaitykite skyrelyje Pristatymas ir apmokėjimas.